Sme dvaja dobrodružne založení ľudia, ktorí milujú slovenskú prírodu. Každú voľnú chvíľu sa snažíme využiť na poznávanie nových častí Slovenska či už vo forme behu, lezenia, VHT, zimných športov alebo vychádzky. Záleží nám na zvyšovaní povedomia o problémoch, ktoré sa týkajú ničenia nášho prírodného bohatstva ako je rozsiahla výstavba, výruby v chránených územiach, ničenie biotopov chránených druhov rastlín a živočíchov.

Spolupracujeme so stránkami Turista, Aktuálne podmienky na horách na Facebooku, prostredníctvom ktorých Vám prinášame aktuálne informácie z hôr, poukazujeme na problémy týkajúce sa slovenskej prírody, ale prinášame i inšpiráciu na výlety zo Slovenska aj zo sveta.

V roku 2018 sme sa rozhodli rozšíriť našu prácu na ďalšiu úroveň a založili sme eshop, kde sme sa zamerali na predaj predmetov, ktoré Vám najlepšie sprostredkujú hory. Nájdete tu aj športové vybavenie, aby Ste boli pripravení na Vaše ďalšie dobrodružstvá. Predajom chceme predovšetkým podporiť našu ďalšiu prácu, ktorá dáva do popredia prírodu okolo nás. Za dobu fungovania eshopu sa nám podarilo úspešne vybaviť viac ako 5000 objednávok.

Všetkým, ktorí nám prejavili svoju dôveru ĎAKUJEME.